خطکش نانو

دانلود نرم افزار خط کش نانو

پله پله تا دانشگاه با پروژه پانیکا

پله پله تا دانشگاه با پروژه پانیکا
شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر (پانیکا) برای اولین بار در سلماس دوره های تئوری و عملی آموزش فناوری نانو را با همکاری آموزش و پرورش شهرستان سلماس برگزار مینماید.
این طرح با عنوان «پله پله تا دانشگاه با پروژه پانیکا» در نوع خود بی نظیر بوده و سطح علمی دانش آموزان را به طور قابل توجهی بالا خواهد برد.
در این دوره آموزشی ابتدا دانش آموزان با مبانی فناوری نانو آشنا خواهند شد و سپس با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای که در آزمایشگاه در اختیار آنها قرار میگیرد به صورت عملی وارد کار پژوهشی خواهند شد.
حضور در میدانهای رقابت بزرگ کشوری همچون جشنواره نانو و همچنین جشنواره خوارزمی علاوه بر بالا بردن سطح علمی، تجربه و اعتماد به نفس دانش آموزان، باعث کسب امتیازات ویژه برای ورود به دانشگاه های بزرگ کشور نیز خواهد شد.
پربار شدن رزومه دانش آموزان و دانشجویان، امکان استخدام آنها را بالاتر برده و همچنین در ادامه تحصیل آنها در دانشگاه های معتبر خارجی نیز تاثیر گذار خواهد بود.
جهت ثبت نام در کلاسها و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا به پژوهشسرای حاج محمد طلائی سلماس مراجعه نمایید.

نظرات

درباره سایت

شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر با مسئولیت محدود. ارائه کننده خدمات فناوری نانو با تجهیزات پیشرفته.نهاد ترویجی فناوری نانو. آموزش فناوری نانو به دانش آموزان، دانشجویان و... . انجام پروژه های دانش بنیان

نظرسنجی

آیا از خدمات ما راضی هستید؟امکانات سایتبرای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


logo-samandehi